Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriál

Televize Nova nemůže zůstat v otázce nových seriálů pozadu. Už dlouho tušila, že se bude jejich konkurenční televizní stanice Prima snažit o převzetí nadvlády, a proto se zasloužila o vznik zcela nového kousku pod názvem Gympl s ručením omezeným. Už ze samotného názvu je patrné, že jde o seriál, jehož děj je zasazen do prostředí školních lavic, kde je tolik námětů k vytvoření skvělé atmosféry a poutavého příběhu.

Nova se rozhodla, že vsadí na osvědčenou kvalitu a do seriálu začlenila mnoho známých a zároveň oblíbených hereckých tváří, kteří už po celá léta budují prestiž českých televizních stanic. Nemusíte se však bát, že půjde o bezduché díly, které se budou neustále motat jen kolem školy, i když ta je hlavní náplní celého snímku. Seriálové postavy vás zavedou i do jejich osobního života a nabídnou trable z běžného života, které znáte i vy. Na druhou stránku sáhla hlouběji do repertoáru hereckých umělců a nalezla pro diváky neokoukané tváře, které jsou prověřeny desítkami let své jedinečné tvorby. Na scéně se objeví například Libuše Šafránková, Karel Heřmánek Milan Šteindler. Tímto krokem si Novátorská stanice slibuje, že k obrazovkám přiláká mnohem více diváků, než kterákoliv jiná tuzemská stanice. Po pravdě řečeno to však nikdo přesně neví a na výsledek přesného ratingu si budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat.

Gympl je svým tématem zacílen spíše na mladší diváky, ale to neznamená, že se v něm nevzhlédne i starší populace. Podle nejnovějších odhadů se Nova chce pokusit překonat Primátorské Cesty domů a svůj seriál Gympl nasadí ve stejný čas. Jde sice o pouhý dohad, ale podle jistých informací to tomu nejvíce nasvědčuje. O gymplu se toho moc neví, Nova vše držela v tajnosti až do posledních chvil. My jim samozřejmě přejeme bohatou sledovanost, ale to vše záleží na celé řadě souhře různorodých aspektů.


 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22059
Měsíc: 194
Den: 4